לסיוע ללא תשלום   5711* info@avivshoa.co.il

לסיוע ללא תשלום 5711*  info@avivshoa.co.il

חדש – מדריך לרופא

עמותת אביב לניצולי השואה, משיקה מדריך לרופא לזכויות ניצולי השואה, במטרה להגביר את מודעות הרופאים לכך שגם הם יכולים לסייע לניצולי השואה לשפר את חייהם.

כ-75 אלף ניצולי שואה בישראל מקבלים מהרשות לזכויות ניצולי השואה קצבה חודשית על נזקי בריאות שנגרמו להם עקב רדיפות הנאצים. סכום הקצבה נקבע לפי גובה אחוזי הנכות ומצב כלכלי. עמותת אביב לניצולי השואה הפועלת מזה 12 שנים למיצוי זכויות ניצולי השואה, השיקה בימים אלה מדריך מקצועי לרופא שמספק את כל המידע הנחוץ לרופאים המטפלים בניצולי שואה כדי שיוכלו לסייע לניצולי השואה להגדיל את קצבתם ולשפר את חייהם.

אורלי סיון, מנכ"לית עמותת אביב לניצולי השואה: "גילם הממוצע של ניצולי השואה הוא 83 ורובם סובלים מבעיות בריאות. גם לרופא המטפל יש תפקיד משמעותי בסיוע במיצוי הזכויות של ניצולי השואה. אנו רואים חשיבות רבה להגברת המודעות בקרב הרופאים המטפלים בנוגע לקריטריונים הנדרשים על מנת לקבל הכרה במחלה, או החמרה במצב בריאותי, בכדי שהרופאים המטפלים יוכלו לסייע לניצולי השואה להעלות את אחוזי הנכות שלהם ולשפר את חייהם. ליועצי הזכויות של עמותת אביב לניצולי השואה ידע מקצועי וניסיון רב בכל הנדרש להגשת בקשות לוועדות רפואיות. אנו מסייעים מידי יום לעשרות ניצולי שואה להגיש בקשות להחמרה והכרה במחלות נוספות ללא כל תשלום מצידם, ומנגישים את הסיוע במיצוי זכויות באמצעות מוקד ייעוץ טלפוני, מרכזי סיוע בקהילה וסיוע אישי לניצולי שואה מרותקי בית. אנו מקווים שהמדריך יהיה לעזר רב לרופאי משפחה ולרופאים מקצועיים המטפלים בניצולי השואה".

להזמנת המדריך ניתן לפנות לעמותת אביב לניצולי השואה בטלפון 5711* או במייל: info@avivshoa.co.il

Call Now

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן