לסיוע במיצוי זכויות ללא תשלום:   5711* info@avivshoa.co.il

לסיוע במיצוי זכויות ללא תשלום:   5711* info@avivshoa.co.il

על העמותה

חזון העמותה: לבני הגיל השלישי הזכות להזדקן באופן מיטבי בכבוד וברווחה!

סיוע במיצוי זכויות לניצולי שואה ואזרחים ותיקים ללא תשלום

עמותת אביב לניצולי השואה הוקמה בשנת 2007 במטרה לסייע לניצולי השואה למצות את זכויותיהם מול כל הגורמים בארץ ובחו"ל ללא כל תשלום מצידם ולשפר את חייהם.

במהלך השנים העמותה צברה ניסיון רב בייעוץ, ליווי וסיוע במיצוי זכויות לבני הגיל השלישי. צוות יועצי הזכויות של העמותה מורכב מעורכי דין, עובדות סוציאליות, גרונטולגיות ומומחי תוכן נוספים, כולם בעלי ניסיון רב בטיפול וסיוע במיצוי זכויות לגיל השלישי.

למעלה ממיליון אזרחים ותיקים חיים כיום בישראל, רבים מהם אינם מודעים למכלול הזכויות המגיעות להם על פי חוק ומתקשים להתמודד עם הבירוקרטיה במימושן.

כיום העמותה מעניקה סיוע אישי במיצוי מכלול זכויות מול המוסדות השונים ובהם: הביטוח הלאומי, משרדי הממשלה, קופות חולים וחברות ביטוח, כולל זכויות נפגעי פעולות איבה, לצד ייעוץ, ליווי וסיוע בהגנה צרכנית לאזרחים ותיקים.

600,000 מבקרים
גלשו באתר האינטרנט של עמותת אביב
80,000 ניצולי שואה
ואזרחים ותיקים קיבלו סיוע במיצוי זכויות מאז הקמת העמותה
850,000,000 ש"ח
קיבלו ניצולי שואה ואזרחים ותיקים הודות לסיוע במיצוי זכויות
8,000 ניצולי שואה
ומתנדבים עברו הדרכות בתחומי זכויות ניצולי שואה ואזרחים ותיקים
12,500 ניצולי שואה
ואזרחים ותיקים, השתתפו בהרצאות בנושא זכויות בכל רחבי הארץ

אותות ופרסים

תעודה כנס אגודת הגרונטולוגיה

תעודת הערכה ממשרד הבריאות

תעודת הערכה על פעילות מיזם "נקודות זכות" - מיצוי זכויות בקהילה, הוענקה לעמותת אביב לניצולי השואה על ידי שר הבריאות ח"כ יעקב ליצמן, בכנס מקדמי זכויות של האגודה לזכויות החולה ומשרד הבריאות לשנת 2019

אורלי סיון על הבמה מקבלת תעודה

הוקרה על פעילות ייחודית למען ניצולי השואה

תעודת הוקרה על פעילות יחודית למען ניצולי השואה ותרומתה של העמותה לאוכלוסיית ניצולי השואה בישראל, הוענקה לעמותת אביב לניצולי השואה בכנס הדו שנתי של האגודה הישראלית לגרונטולוגיה בשנת 2020

מגן הוקרה לעולים פורצי דרך

מגן הוקרה לעולה על תרומה ייחודית לחברה, הוענק לעו"ד אביבה סילברמן מייסדת ומנכ"לית עמותת אביב לניצולי השואה אשר עלתה לארץ משוויץ, על ידי שרת העלייה והקליטה סופה לנדבר, באירוע חגיגי לרגל יום העולה בשנת 2017.

הוקרה - כנסת ישראל

השדולה הפרלמנטרית למען ניצולי השואה בראשותו של הח"כ לשעבר זאב ביילסקי, העניק לעמותת אביב לניצולי השואה תעודת הוקרה על פעילותה  במסגרת אירוע הוקרה לעמותה בכנסת ישראל, נובמבר 2012.

כנס שדרות 2016

אות המופת על עשייה חברתית

אות המופת על עשייה חברתית של כנס שדרות 2016, הוענק לעמותת אביב לניצולי השואה על ידי המועצה להתנדבות לאומית וכנס שדרות.

"עיטור האור"

"עיטור האור", אות הוקרה למצטיינים בעשייה לרווחת ניצולי השואה בישראל מטעם הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל לשנת 2013, הוענק למנכ"לית עמותת אביב לניצולי השואה עו"ד אביבה סילברמן.

מכתבי תודה

סיפורי הצלחה

Call Now

כבר עיגלת לטובה?

האגורות הקטנות שלך יכולות לשנות הרבה!

דילוג לתוכן