הדרכות והרצאות

הרצאות

עמותת אביב לניצולי השואה הינה הגוף בעל הידע המקיף ביותר במכלול זכויות ניצולי השואה. כעמותה המעסיקה מערך של עורכי דין מומחים בזכויות ניצולי השואה, אנו פועלים על מנת להעביר ולהפיץ את הידע שברשותנו בכל דרך אפשרית, העמותה מפעילה מערך הרצאות גדול בכל רחבי הארץ. בתחום זכויות ניצולי השואה קיימים עדכונים ושינויים תכופים, לכן אנו ממליצים לצוותים מקצועיים הבאים במגע עם ניצולי שואה בקביעות, להקפיד על קבלת עדכונים והשתתפות בהרצאות של עמותת אביב לניצולי השואה. ההרצאות כוללות סקירה של הקצבאות וההטבות בארץ ובחו"ל ומתמקדות בעדכונים ובתוכניות חדשות הנפתחות מעת לעת.

הדרכות

במהלך 8  שנות פעילות העמותה, העמותה פיתחה תוכניות הדרכה ייחודיות עבור אנשי מקצוע ומתנדבים. מערכי הדרכה אלה מציגים את מכלול זכויות ניצולי השואה באופן מקיף, פשוט ובהיר, על מנת לתת כלים וידע לאנשי צוות לסייע לניצולי שואה במיצוי זכויותיהם.

העמותה מבצעת הדרכות לאנשי מקצוע כגון: עובדים סוציאליים ברשויות השונות, צוותים מקצועיים בביטוח לאומי, צוותים מקצועיים באגפי רווחה ברשויות מקומיות, צוותים של מרכזי מידע לקשישים ברחבי הארץ ועוד. עד כה הדריכה העמותה אלפי אנשי מקצוע ומתנדבים העובדים עם ניצולי שואה. ההדרכה מתבצעת במשך 4 שעות וכוללת סקירה של הקצבאות והזכויות וסימולציות לפי מצבים שונים. בנוסף, העמותה מספקת לאנשי מקצוע תמיכה מקצועית ומענה לשאלות באמצעות קו ייעוץ טלפוני.

צרו קשר